$25.91/Case
$39.96
Compare Price
You save
$14.05
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH FSP000WHP23 Asian Soup Spoon 5-1/2" X 1-1/2" X 2" Porcelain
Item:
#793593
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FSP000WHP23 |
| Manufacturer Part # | FSP000WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 1.32 lbs |
| UPC | 840291011657 |
FOH FSP000WHP23 Asian Soup Spoon 5-1/2" X 1-1/2" X 2" Porcelain
$25.91/Case
$39.96
You save
$14.05
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FSP000WHP23, Asian Soup Spoon, 5-1/2" x 1-1/2" x 2", porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
