$70.03/Case
$108.00
Compare Price
You save
$37.97
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH FSS004GOS23 Cameron Soup Spoon 6.75"L Stainless Steel
Item:
#1922304
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FSS004GOS23 |
| Manufacturer Part # | FSS004GOS23 |
| Length | 5" - 6" |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Width | 1.75" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 1.62 lbs |
| UPC | 840291060693 |
FOH FSS004GOS23 Cameron Soup Spoon 6.75"L Stainless Steel
$70.03/Case
$108.00
You save
$37.97
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FSS004GOS23, Cameron Soup Spoon, 6.75"L, stainless steel, Matte Brass Gold (Packed By: 12 Each Per Case)
