$104.58/Case
$161.28
Compare Price
You save
$56.70
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH FTS006BKS23 Parker Tea Spoon 7"L Stainless Steel
Item:
#1922067
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FTS006BKS23 |
| Manufacturer Part # | FTS006BKS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 7" - 8" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.45 lbs |
| UPC | 840291059581 |
FOH FTS006BKS23 Parker Tea Spoon 7"L Stainless Steel
$104.58/Case
$161.28
You save
$56.70
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FTS006BKS23, Parker Tea Spoon, 7"L, stainless steel, Matte Black (Packed By: 12 Each Per Case)
