Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RAH004BKL24 Notepad Holder 4.5"W X 6.25"D X 0.75"H Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RAH004BKL24 |
| Manufacturer Part # | RAH004BKL24 |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 3.79 lbs |
| UPC | 840291018748 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RAH004BKL24, Notepad Holder, 4.5"W x 6.25"D x 0.75"H, Rectangular, Faux Leather, Black, room360® - London (Packed By: 24 Each Per Case)
