Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RAH005BKL22 Accessory Holder 4.5"W X 11"D X 1.5"H Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RAH005BKL22 |
| Manufacturer Part # | RAH005BKL22 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 4.15 lbs |
| UPC | 840291019073 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RAH005BKL22, Accessory Holder, 4.5"W x 11"D x 1.5"H, Rectangular, 2-Compartment, Faux Leather, Henna, room360® - Sumatra (Packed By: 6 Each Per Case)
