Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RIB001TAL11 3.5qt Square London Ice Bucket Saddle With Saddle Lid Includes One RIB001TAL11-BTM 3.5qt Square Ice Bucket Base Saddle
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB001TAL11 |
| Manufacturer Part # | RIB001TAL11 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Tan |
| Height | 8" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 13.22 lbs |
| UPC | 840291024732 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB001TAL11, 3.5qt Square London Ice Bucket - Saddle with Saddle Lid, includes one RIB001TAL11-BTM 3.5qt Square Ice Bucket Base - Saddle, and one RIB001TAL11-LID 3.5qt Square Ice Bucket Lid - Saddle [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
