Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RIB005BLT20 Ice Bucket 2 Qt. 4.75"W X 7.5"D X 6.5"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB005BLT20 |
| Manufacturer Part # | RIB005BLT20 |
| Color | Blues |
| Material | Plastic |
| Height | 6.5" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 6.83 lbs |
| UPC | 840291042019 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB005BLT20, Ice Bucket, 2 qt., 4.75"W x 7.5"D x 6.5"H, Rectangular, Composite, Peacock, room360® - New York (Packed By: 2 Each Per Case)
