- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RIB024BKS21_ 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Matte Black Includes One RIB024BKS21-BTM 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base Matte Black
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB024BKS21_ |
| Manufacturer Part # | RIB024BKS21_ |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Blacks |
| Height | 7.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 10.8 lbs |
| UPC | 840291030238 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB024BKS21_, 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket - Matte Black, includes one RIB024BKS21-BTM 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Matte Black, and one RIB024BKS21-LID 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Matte Black [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
