Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RIB029WHL21 3.5qt Round London Ice Bucket White With Brown Lid Includes One RIB017WHL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base White
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB029WHL21 |
| Manufacturer Part # | RIB029WHL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Whites |
| Height | 8.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| UPC | 840291030450 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB029WHL21, 3.5qt Round London Ice Bucket - White with Brown Lid, includes one RIB017WHL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base - White, and one RIB017BRL21-LID 3.5qt Round London Ice Bucket Lid - Brown [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
