Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RIB030GOS21 3qt Round Stainless Ice Bucket Matte Brass With Acrylic Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB030GOS21 |
| Manufacturer Part # | RIB030GOS21 |
| Color | Gold |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 7.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 12.12 lbs |
| UPC | 840291030481 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB030GOS21, 3qt Round Stainless Ice Bucket - Matte Brass with Acrylic Lid, includes one RIB022CLT21 3.5qt Round Ice Bucket Lid - Acrylic, and one RIB024GOS21-BTM 3 qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Matte Brass [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
