Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RIB032BSS21 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Silver With Matte Brass Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB032BSS21 |
| Manufacturer Part # | RIB032BSS21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Height | 7.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| UPC | 840291030528 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB032BSS21, 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket - Silver with Matte Brass Lid, includes one RIB024BSS21-BTM 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Silver, and one RIB024GOS21-LID 3 qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Lid - Matte Brass [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
