Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RIB037BKS21 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Matte Black With Belize Smoke Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB037BKS21 |
| Manufacturer Part # | RIB037BKS21 |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Blacks |
| Height | 8.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| UPC | 840291030641 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB037BKS21, 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket - Matte Black with Belize Smoke Lid, includes one RIB024BKS21-BTM 3qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Matte Black, and one RIB023GYL21-LID 3.5qt Round Belize Ice Bucket Lid - Smoke [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
