Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RIB044GOS21 2qt Round Stainless Ice Bucket Matte Brass With Matte Brass Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB044GOS21 |
| Manufacturer Part # | RIB044GOS21 |
| Color | Gold |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 6.5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 5.55 lbs |
| UPC | 840291037732 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB044GOS21, 2qt Round Stainless Ice Bucket - Matte Brass with Matte Brass Lid, includes one RIB044GOS21-BTM 2 qt Round Stainless Ice Bucket Base - Matte Brass, and one RIB044GOS21-LID 2 qt Round Stainless Ice Bucket Lid - Matte Brass [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)

