Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RIB046BKL21 3.5qt Round London Ice Bucket Black With White Lid Includes One RIB017BKL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base Black
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB046BKL21 |
| Manufacturer Part # | RIB046BKL21 |
| Color | Blacks |
| Material | Faux Leather |
| Height | 8.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 9.25 lbs |
| UPC | 840291037756 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB046BKL21, 3.5qt Round London Ice Bucket - Black with White Lid, includes one RIB017BKL21-BTM 3.5qt Round London Ice Bucket Base - Black, and one RIB017WHL21-LID 3.5qt Round London Ice Bucket Lid - White [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
