Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RIB059GYL21 2qt Round London Ice Bucket Smoke With White Lid Includes One RIB014GYL21-BTM 2qt Round London Ice Bucket Base Smoke
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB059GYL21 |
| Manufacturer Part # | RIB059GYL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Grays |
| Height | 7.25" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291038029 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB059GYL21, 2qt Round London Ice Bucket - Smoke with White Lid, includes one RIB014GYL21-BTM 2qt Round London Ice Bucket Base - Smoke, and one RIB014WHL21-LID 2qt Round London Ice Bucket Lid - White [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
