- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RIB071BKS21_ 2qt Brushed Stainless Ice Bucket Matte Black With Matte Brass Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB071BKS21_ |
| Manufacturer Part # | RIB071BKS21_ |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Blacks |
| Height | 6.5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| UPC | 840291038371 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB071BKS21_, 2qt Brushed Stainless Ice Bucket - Matte Black with Matte Brass Lid, includes one RIB044BKS21-BTM 2qt Round Brushed Stainless Ice Bucket Base - Matte Black, and one RIB044GOS21-LID 2 qt Round Stainless Ice Bucket Lid - Matte Brass [Kitted] (Packed By: 4 Each Per Case)
