$256.26/Case
$395.20
Compare Price
You save
$138.94
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH RIB078BLL21 Ice Bucket 3.5 Qt. Round
Item:
#1922026
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RIB078BLL21 |
| Manufacturer Part # | RIB078BLL21 |
| Color | Blues |
| Height | 8.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 11.46 lbs |
| UPC | 840291047076 |
FOH RIB078BLL21 Ice Bucket 3.5 Qt. Round
$256.26/Case
$395.20
You save
$138.94
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RIB078BLL21, Ice Bucket, 3.5 qt., round, Navy with Stone Lid, London, Room 360® (Packed By: 4 Each Per Case)
