Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RJR001GYL12 Jar 3.25"W X 3.25"D X 3.75"H Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RJR001GYL12 |
| Manufacturer Part # | RJR001GYL12 |
| Height | 3.75" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 2.13 lbs |
| UPC | 840291027009 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RJR001GYL12, Jar, 3.25"W x 3.25"D x 3.75"H, Round, With Lid, Faux Leather, Smoke, room360® - London (Packed By: 6 Each Per Case)
