$153.10/Case
$236.10
Compare Price
You save
$83.00
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH RJR010GYR12 Jar 3"W X 3"D X 4.25"H Round
Item:
#1921918
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RJR010GYR12 |
| Manufacturer Part # | RJR010GYR12 |
| Height | 4.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 3.52 lbs |
| UPC | 840291024930 |
FOH RJR010GYR12 Jar 3"W X 3"D X 4.25"H Round
$153.10/Case
$236.10
You save
$83.00
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RJR010GYR12, Jar, 3"W x 3"D x 4.25"H, Round, With Lid, Composite, Smoke, room360® - Nassau (Packed By: 6 Each Per Case)
