Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RJR018BLT22 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Jar
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RJR018BLT22 |
| Manufacturer Part # | RJR018BLT22 |
| Height | 4.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 3.74 lbs |
| UPC | 840291041999 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RJR018BLT22, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Jar, 2.5"W x 2.5"D x 4.25"H, Square, With Lid, Composite, Peacock, room360® - New York (Packed By: 6 Each Per Case)
