- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RJR024ANS23 Round Stainless Jar With Lid Antique With Antique Lid Includes One RJR024ANS23-LID Stainless Jar Lid Antique
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RJR024ANS23 |
| Manufacturer Part # | RJR024ANS23 |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 4.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 1.81 lbs |
| UPC | 840291029980 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RJR024ANS23, Round Stainless Jar with Lid - Antique with Antique Lid, includes one RJR024ANS23-LID Stainless Jar Lid - Antique, and one DMU020ANS22 10oz Round Stainless Holder - Antique [Kitted] (Packed By: 12 Each Per Case)
