Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RRH001WHL21 Toilet Paper Holder 5.25"W X 5.25"D X 5"H Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RRH001WHL21 |
| Manufacturer Part # | RRH001WHL21 |
| Height | 5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 2.64 lbs |
| UPC | 840291018847 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RRH001WHL21, Toilet Paper Holder, 5.25"W x 5.25"D x 5"H, Round, Faux Leather, White, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
