Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RRT002WHL10 Tray 18.25"W X 12"D X 1.75"H Flare
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RRT002WHL10 |
| Manufacturer Part # | RRT002WHL10 |
| Shape | Rectangular |
| Material | Vinyl |
| Short Side | 12" |
| Long Side / Diameter | 18" |
| Height | 1.75" |
| Width | 12" |
| Depth | 18.25" |
| Weight | 3.52 lbs |
| UPC | 840291021502 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RRT002WHL10, Tray, 18.25"W x 12"D x 1.75"H, Flare, With Handle, Rectangular, Faux Leather, White, room360® - Milan (Packed By: 2 Each Per Case)
