Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RRT007BLW20 Tray 16"W X 12"D X 1.75"H Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RRT007BLW20 |
| Manufacturer Part # | RRT007BLW20 |
| Long Side / Diameter | 16" |
| Shape | Rectangular |
| Short Side | 12" |
| Height | 1.75" |
| Width | 12" |
| Depth | 16" |
| Weight | 5.07 lbs |
| UPC | 840291042026 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RRT007BLW20, Tray, 16"W x 12"D x 1.75"H, Rectangular, Composite, Peacock, room360® - New York (Packed By: 2 Each Per Case)
