$196.37/Case
$302.84
Compare Price
You save
$106.47
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH RRT015GYL21 Tray 15"W X 10"D X 1.5"H Rectangular
Item:
#1920993
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RRT015GYL21 |
| Manufacturer Part # | RRT015GYL21 |
| Long Side / Diameter | 15" |
| Material | Vinyl |
| Short Side | 10" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 1.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 15" |
| Weight | 6.28 lbs |
| UPC | 840291027023 |
FOH RRT015GYL21 Tray 15"W X 10"D X 1.5"H Rectangular
$196.37/Case
$302.84
You save
$106.47
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RRT015GYL21, Tray, 15"W x 10"D x 1.5"H, Rectangular, Faux Leather, Smoke, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
