$179.72/Case
$277.16
Compare Price
You save
$97.44
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH RRT016FRR20 Tray 15"W X 9"D X 0.75"H Rectangular
Item:
#1921322
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RRT016FRR20 |
| Manufacturer Part # | RRT016FRR20 |
| Shape | Rectangular |
| Short Side | 9" |
| Long Side / Diameter | 15" |
| Height | 0.75" |
| Width | 9" |
| Depth | 15" |
| Weight | 5.07 lbs |
| UPC | 840291021984 |
FOH RRT016FRR20 Tray 15"W X 9"D X 0.75"H Rectangular
$179.72/Case
$277.16
You save
$97.44
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RRT016FRR20, Tray, 15"W x 9"D x 0.75"H, Rectangular, Composite, Ice, room360® - Nassau (Packed By: 2 Each Per Case)
