Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RRT025GYL21 Flat Tray 15.5"W X 11.75"D X 2"H Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RRT025GYL21 |
| Manufacturer Part # | RRT025GYL21 |
| Material | Vinyl |
| Long Side / Diameter | 15" |
| Shape | Rectangular |
| Short Side | 12" |
| Height | 2" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 7.71 lbs |
| UPC | 840291037114 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RRT025GYL21, Flat Tray, 15.5"W x 11.75"D x 2"H, Rectangular, Faux Leather, Smoke, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
