$103.80/Case
$160.08
Compare Price
You save
$56.28
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH RSD026GYC23 Soap Dish 4"W X 4"D X 0.5"H Square
Item:
#1922022
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSD026GYC23 |
| Manufacturer Part # | RSD026GYC23 |
| Height | 0.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 5.07 lbs |
| UPC | 840291027832 |
FOH RSD026GYC23 Soap Dish 4"W X 4"D X 0.5"H Square
$103.80/Case
$160.08
You save
$56.28
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSD026GYC23, Soap Dish, 4"W x 4"D x 0.5"H, Square, Stoneware, Smoke, room360® - Accessories (Packed By: 12 Each Per Case)
