Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RSP009BKT22 28oz New York Pump Onyx With Mirrored Stainless Top Includes One BTM 28oz New York Pump Base Onyx
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP009BKT22 |
| Manufacturer Part # | RSP009BKT22 |
| Construction | Plastic |
| Mount | Surface Mount |
| Type | Manual |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Height | 7" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 5.51 lbs |
| UPC | 840291027740 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP009BKT22, 28oz New York Pump - Onyx with Mirrored Stainless Top, includes one - BTM 28oz New York Pump Base - Onyx, and one RSP101BSS23 Mirrored Stainless Pump Top - Silver [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
