Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RSP009WHT22 28oz New York Pump Snow With Mirrored Stainless Top Includes One RSP009WHT22-BTM 28oz New York Pump Base Snow
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP009WHT22 |
| Manufacturer Part # | RSP009WHT22 |
| Construction | Plastic |
| Type | Manual |
| Mount | Surface Mount |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Height | 7" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 5.51 lbs |
| UPC | 840291027757 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP009WHT22, 28oz New York Pump - Snow with Mirrored Stainless Top, includes one RSP009WHT22-BTM 28oz New York Pump Base - Snow, and one RSP101BSS23 Mirrored Stainless Pump Top - Silver [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
