Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RSP010BSS22 12oz Brushed Stainless Pump Silver With Brushed Top Includes One RSP010BSS22-BTM 12oz Brushed Stainless Pump Base Silver
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP010BSS22 |
| Manufacturer Part # | RSP010BSS22 |
| Type | Manual |
| Construction | Plastic |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Mount | Surface Mount |
| Height | 7" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 2.64 lbs |
| UPC | 840291029874 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP010BSS22, 12oz Brushed Stainless Pump - Silver with Brushed Top, includes one RSP010BSS22-BTM 12oz Brushed Stainless Pump Base - Silver, and one RSP102BSS22 Pump Dispenser Top - Silver [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
