Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RSP027GYR12 10oz Nassau Pump Smoke With Mirrored Top Includes One RSP003GYR12-BTM 10oz Nassau Pump Base Smoke
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RSP027GYR12 |
| Manufacturer Part # | RSP027GYR12 |
| Type | Manual |
| Construction | Plastic |
| Prod Type | Liquid Soap |
| Mount | Surface Mount |
| Height | 6.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| UPC | 840291031280 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RSP027GYR12, 10oz Nassau Pump - Smoke with Mirrored Top, includes one RSP003GYR12-BTM 10oz Nassau Pump Base - Smoke, and one RSP101BSS23 Mirrored Stainless Pump Top - Silver [Kitted] (Packed By: 6 Each Per Case)
