$161.77/Case
$249.48
Compare Price
You save
$87.71
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH RTB006ESR11 Tissue Cover 5"W X 5"D X 5.75"H Square
Item:
#1921724
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTB006ESR11 |
| Manufacturer Part # | RTB006ESR11 |
| Height | 5.75" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 9.92 lbs |
| UPC | 840291016614 |
FOH RTB006ESR11 Tissue Cover 5"W X 5"D X 5.75"H Square
$161.77/Case
$249.48
You save
$87.71
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTB006ESR11, Tissue Cover, 5"W x 5"D x 5.75"H, Square, Resin, Espresso, room360® - Morocco (Packed By: 4 Each Per Case)
