Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RTB029WHP21 Tissue Cover 5.75"W X 5.75"D X 5.75"H Square
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTB029WHP21 |
| Manufacturer Part # | RTB029WHP21 |
| Height | 5.75" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 10.14 lbs |
| UPC | 840291027955 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTB029WHP21, Tissue Cover, 5.75"W x 5.75"D x 5.75"H, Square, Porcelain, White, room360® - Toronto (Packed By: 4 Each Per Case)
