Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RTB034GYV21 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Tissue Cover
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTB034GYV21 |
| Manufacturer Part # | RTB034GYV21 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.57 lbs |
| UPC | 840291037589 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTB034GYV21, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Tissue Cover, 5.25"W x 9.75"D x 2.25"H, Rectangular, Vinyl, Grey, room360® - Metroweave (Packed By: 4 Each Per Case)
