$108.43/Case
$167.22
Compare Price
You save
$58.79
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH RTR006BKB12 Buffetware Tray 11-3/4" X 4-1/4" X 1-1/4 Rectangular
Item:
#794677
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR006BKB12 |
| Manufacturer Part # | RTR006BKB12 |
| Shape | Rectangular |
| Long Side / Diameter | 11" |
| Material | Wood |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 5.07 lbs |
| UPC | 840291048622 |
FOH RTR006BKB12 Buffetware Tray 11-3/4" X 4-1/4" X 1-1/4 Rectangular
$108.43/Case
$167.22
You save
$58.79
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR006BKB12, Buffetware Tray, 11-3/4" x 4-1/4" x 1-1/4, rectangular, bamboo, black (Packed By: 6 Each Per Case)
