$197.18/Case
$304.08
Compare Price
You save
$106.90
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH RTR014BSS12 Tokyo Tray 12-1/4" X 4-3/4" X 1" Rectangle
Item:
#793608
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR014BSS12 |
| Manufacturer Part # | RTR014BSS12 |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| Long Side / Diameter | 12" |
| Height | 1" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 5.29 lbs |
| UPC | 840291012975 |
FOH RTR014BSS12 Tokyo Tray 12-1/4" X 4-3/4" X 1" Rectangle
$197.18/Case
$304.08
You save
$106.90
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR014BSS12, Tokyo Tray, 12-1/4" x 4-3/4" x 1", rectangle, footed, stainless steel (Packed By: 6 Each Per Case)
