Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RTR023WHL11 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Amenity Tray
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR023WHL11 |
| Manufacturer Part # | RTR023WHL11 |
| Shape | Rectangular |
| Material | Vinyl |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.88 lbs |
| UPC | 840291015389 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR023WHL11, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Amenity Tray, 9"W x 4"D x 1"H, Rectangular, Faux Leather, White, room360® - Milan (Packed By: 4 Each Per Case)
