$73.30/Case
$113.04
Compare Price
You save
$39.74
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH RTR024BKW22 Tribeca Tray 10" X 3-1/2" X 1" Rectangle
Item:
#794036
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR024BKW22 |
| Manufacturer Part # | RTR024BKW22 |
| Material | Wood |
| Shape | Rectangular |
| Height | 1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.29 lbs |
| UPC | 840291015464 |
FOH RTR024BKW22 Tribeca Tray 10" X 3-1/2" X 1" Rectangle
$73.30/Case
$113.04
You save
$39.74
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR024BKW22, Tribeca Tray, 10" x 3-1/2" x 1", rectangle, bamboo, black (Packed By: 6 Each Per Case)
