Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RTR033BEL12 Amenity Tray 10.25"W X 5"D X 1.25"H Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR033BEL12 |
| Manufacturer Part # | RTR033BEL12 |
| Material | Vinyl |
| Shape | Rectangular |
| Height | 1.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 3.52 lbs |
| UPC | 840291055927 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR033BEL12, Amenity Tray, 10.25"W x 5"D x 1.25"H, Rectangular, Faux Leather, Beige, room360® - London (Packed By: 6 Each Per Case)
