Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RTR035WHP22 Amenity Tray 10"W X 4"D X 0.75"H Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RTR035WHP22 |
| Manufacturer Part # | RTR035WHP22 |
| Shape | Rectangular |
| Height | 0.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 10" |
| Weight | 5.07 lbs |
| UPC | 840291027948 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RTR035WHP22, Amenity Tray, 10"W x 4"D x 0.75"H, Rectangular, Porcelain, White, room360® - Toronto (Packed By: 6 Each Per Case)
