Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH RWA007PWW20 Display Riser 9" X 9" X 9" Square
Item:
#793612
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA007PWW20 |
| Manufacturer Part # | RWA007PWW20 |
| Width (side - side) | 9" (and Under) |
| Height | 9" - 11" |
| Color | Naturals |
| Depth (front - back) | 9" (and Under) |
| Shape | Square |
| Base Material | Wood |
| UPC | 840291015006 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA007PWW20, Display Riser, 9" x 9" x 9", square, reversible, palm wood