$133.81/Case
$206.36
Compare Price
You save
$72.55
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH RWA010GYW10 Waste Can 11.5 Qt. 9"W X 9"D X 10"H
Item:
#1921949
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA010GYW10 |
| Manufacturer Part # | RWA010GYW10 |
| Material | Plastic |
| Color | Gray |
| Height | 10" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 8.81 lbs |
| UPC | 840291025296 |
FOH RWA010GYW10 Waste Can 11.5 Qt. 9"W X 9"D X 10"H
$133.81/Case
$206.36
You save
$72.55
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA010GYW10, Waste Can, 11.5 qt., 9"W x 9"D x 10"H, Cube, Resin, Stone, room360® - Morocco (Packed By: 2 Each Per Case)
