Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RWA011ORR10 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Nassau Cylinder/ Riser/Waste Can
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA011ORR10 |
| Manufacturer Part # | RWA011ORR10 |
| Material | Plastic |
| Height | 8.75" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 5.51 lbs |
| UPC | 840291015099 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA011ORR10, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Nassau Cylinder/ Riser/Waste Can, 5-1/4 qt., 8" dia. x 8-3/4"H, round, resin, ginger (Packed By: 2 Each Per Case)
