Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RWA021BRL21 Waste Can/Recycle Bin 17 Qt. 8.5"W X 13.75"D X 11.5"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA021BRL21 |
| Manufacturer Part # | RWA021BRL21 |
| Material | Faux Leather |
| Color | Brown |
| Height | 11.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 11.79 lbs |
| UPC | 840291018717 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA021BRL21, Waste Can/Recycle Bin, 17 qt., 8.5"W x 13.75"D x 11.5"H, Flare, Faux Leather, Brown, room360® - London (Packed By: 4 Each Per Case)
