Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RWA024GOS21 Tokyo Cylinder/ Riser/Waste Can 7-1/2 Qt. 8" Dia. X 9"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA024GOS21 |
| Manufacturer Part # | RWA024GOS21 |
| Color | Golds |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 9.25" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 8.82 lbs |
| UPC | 840291027764 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA024GOS21, Tokyo Cylinder/ Riser/Waste Can, 7-1/2 qt., 8" dia. x 9"H, round, stainless steel, matte brass finish (Packed By: 4 Each Per Case)
