Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RWA027GYL21 Waste Can 8 Qt. 9.25"W X 9.25"D X 10.75"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA027GYL21 |
| Manufacturer Part # | RWA027GYL21 |
| Color | Gray |
| Material | Faux Leather |
| Height | 10.75" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 6.28 lbs |
| UPC | 840291025371 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA027GYL21, Waste Can, 8 qt., 9.25"W x 9.25"D x 10.75"H, Cylinder, Faux Leather, Smoke, room360® - Belize (Packed By: 4 Each Per Case)
