Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH RWA032GYV21 Waste Can 6.75 Qt. 8.5"W X 8.5"D X 9.75"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | RWA032GYV21 |
| Manufacturer Part # | RWA032GYV21 |
| Material | Plastic |
| Color | Gray |
| Height | 9.75" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| UPC | 840291037541 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, RWA032GYV21, Waste Can, 6.75 qt., 8.5"W x 8.5"D x 9.75"H, Cylinder, Vinyl, Grey, room360® - Metroweave (Packed By: 4 Each Per Case)
