Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH SIB001BSS28 Soho Beverage Tub 530 Oz. 15-1/2" Dia. X 9"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SIB001BSS28 |
| Manufacturer Part # | SIB001BSS28 |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 9" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 7.94 lbs |
| UPC | 840291045034 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SIB001BSS28, Soho Beverage Tub, 530 oz., 15-1/2" dia. x 9"H, round, double wall, without handles, brushed stainless steel, silver (Packed By: 1 Each)
