$77.97/Case
$120.24
Compare Price
You save
$42.27
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH SPT009WHP23 Sampler™ Dish 3 Oz. 8" X 2-1/4" X 1/2"
Item:
#793622
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | SPT009WHP23 |
| Manufacturer Part # | SPT009WHP23 |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 8" |
| Weight | 5.18 lbs |
| UPC | 840291013002 |
FOH SPT009WHP23 Sampler™ Dish 3 Oz. 8" X 2-1/4" X 1/2"
$77.97/Case
$120.24
You save
$42.27
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, SPT009WHP23, Sampler™ Dish, 3 oz., 8" x 2-1/4" x 1/2", oval, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
